Badania

Lepsze jest wrogiem dobrego

Facebook, największy portal społecznościowy na świecie, już dziś wykupuje konkurencyjne firmy płacąc krocie za projekty, które są dopiero w początkowej fazie rozwoju. Dlaczego? Bo wie, że lepsze jest wrogiem dobrego. U szczytu swojego powodzenia profesjonalnie zarządzane firmy ciągle monitorują konkurencję i rynek oraz wydają znaczne kwoty na badania i nowe technologie wiedząc, że dzisiejszy sukces, bez odpowiedniej troski może przerodzić się w bankructwo już jutro.
Korea - lider produkcji stoczniowej na skalę światową, zostawił konkurencję daleko w tyle opracowując innowacyjną metodę budowy kadłuba z zaledwie 6 elementów. W momencie kiedy światowe stocznie dopiero próbują wprowadzić tę technologię, koreańscy inżynierowie już poprawili swoją koncepcję i zamierzają montować gigantyczne tankowce i kontenerowce z zaledwie dwóch części. Ciągłe badania i rozwój sprawiają, że koreański biznes jest w stanie z powodzeniem sprostać wymogom konkurencyjności globalnego rynku.

Zmieniamy rzeczywistość

W trosce o ochronę wartości Państwa przedsiębiorstw Instytut Badań Nad Efektywnością ciągle monitoruje rozwój światowych technologii, aby w porę informować o koniecznych zmianach. Ciągle rozwijamy też nasze programy badawcze, które z każdy rokiem obejmują nowe segmenty gospodarki. Przygotowywane przez nas raporty i analizy to obszerna baza wiedzy o rynku na którym działają Państwa firmy. Często nasze prace przybierają formę opracowań z zakresu know-how, będąc prostym i czytelnym przewodnikiem do ulepszenia Państwa biznesu. Proces restrukturyzacyjny, wdrożenie nowej technologii czy nowego modelu zarządzania przedsiębiorstwem z wykorzystaniem naszych opracowań jest działaniem się stabilny, ukierunkowanym i w pełni efektywnym. Nasza oferta jest przy tym w pełni kompleksowa. Nie tylko przedstawiamy technologie i rozwiązania warte wprowadzenia, ale także podpowiadamy efektywne metody ich finansowania oraz nadzorujemy cały proces od strony prawnej.

Nasza wiedza w Twojej firmie

Gospodarka oparta na wiedzy to wyzwanie dla pokoleń. Jednak już dziś możecie Państwo wesprzeć funkcjonowanie swojego biznesu osiągnięciami współczesnej nauki. Aby lepiej zrozumieć wartość strategicznej informacji w biznesie i budować wartość swojej firmy w oparciu o wiedzę zachęcamy do lektury naszych raportów i opracowań.
Poniżej prezentujemy wybrane pozycje. Więcej informacji na temat prowadzonych przez nas badań i przygotowywanych raportów uzyskacie państwo korzystając z formularza kontaktowego.

Oferta / przez

Post Author: admin