O nas

"Naszą Firmę tworzy nie tylko kapitał i doświadczenie. Naszą firmę tworzą ludzie i ich pasja. O naszej sile decydują osiągnięcia naszych myśli"

- K.Kurzawski - Prezes Zarządu
 

Nasza pasja

Instytut Badań Nad Efektywnością powstał w 2009r. i jest nie tylko przedsięwzięciem biznesowym, ale także, a może przede wszystkim, jest rezultatem pasji i zainteresowań jego założycieli. Stanowi to gwarancję, odpowiedniej motywacji i zaangażowania w realizowane projekty. Jako firma consultingowa staramy się ciągle podnosić nasze kompetencje, aby nadążyć za rozwojem światowego biznesu. W trosce o wysoką jakość usług stawiamy wysokie wymagania naszym pracownikom.
Naszych doradców i współpracowników rekrutujemy spośród grona ekspertów o odpowiednich kwalifikacjach merytorycznych, których cechują ponadprzeciętne zdolności analitycznego i syntetycznego myślenia. Zdajemy sobie sprawę, że we współczesnej gospodarce, każdy obszar aktywności biznesowej jest regulowany prawnie. Dlatego w skład naszego zespołu wchodzą prawnicy z najlepszych krajowych i zagranicznych uniwersytetów. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć nie tylko profesjonalne usługi doradztwa gospodarczego, ale też skutecznie minimalizować ryzyko prawne konsultowanych przez nas rozwiązań.

Nasza odpowiedzialność

Nasza działalność to także analizy i badania. Postępująca informatyzacja i globalizacja gospodarki sprawia, że wdrażając innowacyjny model biznesowy dzisiaj, niemalże natychmiast jesteśmy zmuszeni do jego analizy i korekty, aby sprostać wymogom konkurencyjności. Zdajemy sobie sprawę, że właściwa informacja we właściwym czasie to wartość, która decyduje o rozwoju Państwa biznesu. Dlatego też tak duży nacisk kładziemy na badania i rozwój personalny naszych doradców. Nie boimy się wyzwań, dlatego przygotowujemy raporty i oceny aktów prawnych, które na co dzień regulują działalność przedsiębiorców. Obserwując bolączki współczesnych społeczeństw tworzymy założenia i projekty ustaw, które w sposób efektywny mogą regulować kluczowe dziedziny aktywności człowieka.

Twoja satysfakcja

Korzystając z bogatej bazy własności intelektualnej realizujemy również własne projekty biznesowe oraz współtworzymy przedsięwzięcia naszych partnerów. Wprowadzamy na rynek spółki korzystające z naszych modeli oraz uczestniczymy w zewnętrznych projektach gospodarczych. Najlepsze projekty realizujemy we współpracy z kapitałem zewnętrznym, a także za pośrednictwem giełdy.

Nasza informacja decyduje o wartości innowacyjnego biznesu, dlatego warto podjąć z nami współpracę.
Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w dziale Oferta.
Zapraszamy również do kontaktu z nami z użyciem formularza kontaktowego.